Dijital Katalog

Dijital Katalog

Tarzınıza Bir Yenilik Ekleyin!

Dijital Katalog ile iş yapın! Farklı bir uygulamaya ihtiyaç duymadan müşterileriniz QR kodu okuyabilir ve firmanıza verilen link ile tek tıkla kataloğunuzu görebilir. Böylece dijital dünyaya hızla ayak uydurursunuz. Dijital Katalog ile fiyat ve ürün güncellemeleri çok kolay hale gelecek.

Öne Çıkan Özellikler

PDF dökümanlarınızı videolar, sesler, gifler, animasyonlu içerikler, navigasyonlar ve kurumsal kimlik öğeleriniz ile zenginleştirip baştan yaratıyoruz.
Her cihazda uyumlu bir şekilde çalışır. Herhangi bir tasarım probleminiz olmaz.

Animasyon

Birbirinden keyifli HTML5 & CSS3 animasyonlarla, ürünleriniz veya hizmetleriniz incelenirken, okuyucunun görsel duyarlılığını eğlenceli hale getiriyoruz.

Ses

Sayfalar arası geçişlerde, sayfaya özel ses dosyaları ekliyor veya dijital yayınınıza genel dinleme müzikleri ekleyerek okumayı daha keyifli bir hale getiriyoruz.

Navigasyon

Yayınlarınızın içine gömülü olarak navigasyon ekleyip şubelerinizin veya adresinizin kolay ulaşılabilir olmasını sağlıyoruz.

Ölçümleme

Hangi sayfada ne kadar zaman geçirilmiş, yaş, cinsiyet gibi pek çok detayı içeren ölçümleme paneliyle sizi baskılı yayınlardan dijital dünyaya taşıyoruz.

Video

PDF veya diğer baskılı tasarımlarınızı Youtube, Vimeo veya özel prodüksiyon videolarınızla donatıp zenginleştiriyoruz.

Galeriler

E-Katalog'da görsel olarak özgürsünüz, fotoğraf ve video galerileri oluşturarak baskılı yayınlara sığmayan tüm görselleri kullanabiliyoruz.