Web Tasarım

Web Tasarım & Yazılım

Neden Web Tasarım?

Severek yapılan işler her zaman harika sonuçlar verir. Bizde işimizi severek yapıyoruz. Web siteleri şirketlerin kimliği rolündedir. Uzman web yazılımcılarımız ve profesyonel arayüz tasarımcılarımızla yapacağımız web siteniz için hedefimiz, sektörünüzde örnek bir site olmasıdır.

T-Digital; bir çok marka, kurum ve kişilerin, Kurumsal Web Sitesi, E-Ticaret Sitesi, Pazaryeri Platformları ve diğer tanıtım araçlarını üreterek pazarlama faaliyetlerine katkıda bulunmuştur. Ortaya çıkan her çalışmanın ortak noktası; özgün, kullanışlı ve markayı temsil eden nitelikte olmasıdır.

Web sitesi yeni nesil iletişim aracı olan İnternet dünyasında kendinizi en iyi şekilde ifade edeceğiniz sizi temsil edecek en etkili araçtır. Günümüzde akıllı cihazların artmasıyla İnternet kullanımı hayli yaygınlaşmıştır. Bugün birçok kurumsal şirket web sitesiyle müşteri kitlesini artırmıştır.

Avantajları Nelerdir?

  • Markalaşmanızı sağlar.
  • Markanızı daha fazla insana duyurursunuz.
  • Prestij kazanırsınız.
  • Güven kazanırsınız.
  • İnsanlarla kolay iletişim kurarsınız.
  • Az maliyetle daha çok kitleye reklam yapabilirsiniz.

Nasıl Çalışıyoruz?

1

Teklif Oluşturma
Projenizi dinleyip tüm detayları sizden alarak, değerlendirme sürecine gideriz ve teklifimizi kısa süre içerisinde tarafınıza iletiriz.

2

Geliştirme Süreci
Sunmuş olduğumuz teklifimizi onayladığınız taktirde iş geliştirme çalışmalarımız başlar ve her aşama için sizlere bilgilendirme sağlanır.

3

Test Süreci
İş geliştirme süreci tamamlandığında yetkili ekibimiz tarafından gerekli incelemeler yapılır ve iyileştirme sürecine gidilir.

4

Proje Teslimi
Hazırlanan projemiz test aşamalarını tamamladığında, onayınız dahilinde projemiz yayına açılır. Artık hep yanınızdayız!

Kendiniz Yönetin ve Takıldığınızda Destek Alın

Teslim ettiğimiz tüm sitelere yönetim paneli entegrasyonu yapıyoruz. Bu sayede web sitenizi dilediğiniz anda güncelleyebilir daha aktif bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Admin paneli kullanımı genelde 30 dakikalık eğitimden sonra kolaylıkla öğrenilebilir fakat her koşulda teknik destek ekibimiz sitenizi güncellemeniz esnasında yaşadığınız problemler ile ilgili size yardımcı olacaktır.